Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Najczystszej wody barbarzyństwo! A jak to wygląda de iure? Czy ktoś pozwolił na tę zbrodnię? A jeśli ktoś wydał na to pozwolenie - to kto i na jakiej podstawie prawnej? Jestem przekonany, że tego "kogoś" (NAZWISKO! NAZWISKO!) trzeba pociągnąć do odpowiedzialności karnej, choć obawiam się, że w świetle szczegółowych nadań lekarskich nie będzie to możliwe... Organizatorów i wykonawców tego barbarzyństwa należy niezwłocznie zobowiązać do usunięcia śmiecia z jeziora i ukarać stosowną grzywną. Obywatel ma prawo być głupi, ba - ma prawo podejmować próby realizowania swoich kretyńskich pomysłów; stosowne służby i urzędy Państwa są zaś od tego, żeby przeciwstawiać się głupocie i łamaniu prawa. Dlatego niezwłocznie składam doniesienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ten film jest niesamowicie wy.ebany w kosmos, tak samo jak i cała ta sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KTO ODPOWIE ZA ZAŚMIECANIE JEZIORA.CZY W LUBELSKIM RÓWNIEŻ KOMUŚ ODBIŁO I W GŁUPI SPOSÓB REKLAMUJE WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE. W TARACH OCZYSZCZAJĄ ;; MORSKIE OKO '' , A W LUBELSKIM ZASMRADZAJĄ ZŁOMEM JEZIORO I DOTAKOWO SIĘ SZCZYCĄ Z GŁUPOTY. CO NA TO OBROŃCY PRZYRODY ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Do jeziora nie można niczego wrzucać, a tym bardziej przedmiotów metalowych. Jezioro Białe posiada I klasę czystości jako jedyne na Pojezierzu Łęczyńsko - Włodawskim (Równina Łęczyńsko - Włodawska). Mam nadzieję, że ogólnopolskie media opiszą ten imbecylizm, ośmieszą tych decydentów, którzy są za to odpowiedzialni i ktoś za to odpowie przed Sądem.
Nie należy mieć nadziei, ale należy to napisać i rozpowszechnić! Sprawdźmy, czy Pan "niewiesznawetcojamogę" faktycznie postawiony został na piedestale. Stoi ponad prawem, czy nie stoi? Jakoś beatyfikacji nowobogackiej hołoty nie widziałam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, a pozniej okaze sie ze nie mozna sie kapac bo woda zanieczyszczona;/ glupota ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak coś z tym nie zrobimy, to za chwilę nie będzie Białego! Stare dziadki będą wspominać i narzekać jak było pięknie, jak ktoś jeszcze wtedy będzie chciał ich słuchać. Ratować LUDZIE!!! RATOWAĆ BIAŁE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
upierdliwy napisał:
Przestańcie pitolić głupoty. Sami jesteście zacofańce. Topienie samolotów, helikopterów, okrętów, statków to częsta praktyka, a nie zaśmiecanie. Poczytajcie troche, a zobaczycie w ilu akwenach, jeziorach, morzach jest sprzętu i to nie dlatego, bo go tam wyrzucili.
Mam FIATA 126 p, rocznik 1987, silnik 650 cm 3, kolor beżowy. Może ktoś podciągnie mi go do jeziora ? Nie chcę płacić za złomowanie auta. Topienie to "częsta praktyka", taka nowa świecka tradycja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie - fiata należałoby owinąć wystarczającą ilością słomy i dopilnować, żeby temu misiu oczko nie odpadło. Ludzie! Ruszmy się w końcu!!! Jezioro Białe nie jest prywatną własnością i żadne "chwieje" nie mogą wrzucać do jeziora NICZEGO! I są na to przepisy prawa! Trzeba je tylko zastosować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba bronić naszych praw w ochronie jeziora Białego, bo jak my nie obronimy, to nikt tego za nas nie zrobi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan "Niewieciecojamogę" powinien się zapoznać z przepisami prawa i doprowadzić na swój koszt do do niwelacji uczynionych szkód. Obowiązek ten powinien być wyegzekwowany przepisami obowiązującego prawa, ze zgłoszeniem do prokuratury łącznie! I należy tego dopilnować, a nie czekać, aż ktoś za nas to zrobi! @Miko - bycie uczciwym ma sens! pozdrawiam:) grazzzyna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mruk napisał:
Najczystszej wody barbarzyństwo! A jak to wygląda de iure? Czy ktoś pozwolił na tę zbrodnię? A jeśli ktoś wydał na to pozwolenie - to kto i na jakiej podstawie prawnej? Jestem przekonany, że tego "kogoś" (NAZWISKO! NAZWISKO!) trzeba pociągnąć do odpowiedzialności karnej, choć obawiam się, że w świetle szczegółowych nadań lekarskich nie będzie to możliwe... Organizatorów i wykonawców tego barbarzyństwa należy niezwłocznie zobowiązać do usunięcia śmiecia z jeziora i ukarać stosowną grzywną. Obywatel ma prawo być głupi, ba - ma prawo podejmować próby realizowania swoich kretyńskich pomysłów; stosowne służby i urzędy Państwa są zaś od tego, żeby przeciwstawiać się głupocie i łamaniu prawa. Dlatego niezwłocznie składam doniesienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.
Masz rację!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wprawdzie silniki i przekadnie zdjęte ale wątpię aby durnie wyciągnęli zbiornik paliwa. Zawsze jakieś resztki pozostają. Taki wrak śmierdzi naftą do końca świata i jeden dzień dłużej. Niedługo nad niejscem zatopienia pojawią się tęczowe plamy. Ale będzie zadyma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No,po tych przekLAdniach szczególnie. I wycicąganiu zbiornika paliwa. Kompletnie nie wiem, o co chodzi (dziwne źróła!) pozdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgroza ja zaczynam działać w tej kwestii >> Panie wójcie ... ty ... gdzie ty byłeś jak czyniono takie zło dla j. białego . To tRezba zgłosic odpowiednim organom ścigania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie był statek greenpeace?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chamskie, bezprawne, barbarzyństwo i tyle! Usunięto moje wcześniejsze komentarze. To jest zwykły cham pt.: "nie wiecie co ja mogę". Straszne jest, że jak widać "może". grazzzyna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie większą atrakcją są puszki po piwie i inne śmieci masowo wciągane przez nurków a wrzucane przez wężykowaty i plażowiczów w większości tych co piszą jaka to krzywda dla jeziora taki śmigłowiec a nawet nie wiedzą że sami niszczą litoral a tam gdzie zatopiono śmigłowiec jest jedynie muł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pojadę więcej nad Białe!!! Co za kretyński pomysł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To stara tradycja jeszcze od początku lotnictwa zatopienie samolotu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd birą się tacy deb***e którzy mają takie pomysły? gdzie jest prokurator? czy ci deb***e poniosą odpowiedzialność za to? nie uzyskam odpowiedzi na te pytania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...